O firmie

 

Białostocka Giełda Nieruchomości wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferuje kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Pomożemy  przy kupnie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź nas, a przekonasz się o naszej fachowości.

Aby zaoszczędzić Państwa cenny czas pomagamy w znalezieniu wymarzonego mieszkania, domu, czy też działki. Wyszukamy  najkorzystniejszą ofertę kredytową. Na miejscu pokażemy blisko 170 projektów domów. Współpracujemy z hurtowniami materiałów budowlanych oferując korzystne rabaty.

Nasza firma zajmie się również przygotowaniem świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości.
Jest to przepis unijny, który wszedł w życie z dniem 1 stycznia 2009 roku. Od początku roku 2009 do każdego budynku oddawanego do użytkowania należy dołączyć świadectwo charakterystyki energetycznej. Świadectwo takie będzie wymagane również w przypadku sprzedaży budynku bądź jego wynajmu.
Jesteśmy licencjonowanym audytorem energentycznym. Zajmujemy się wszelką dokumentacją w tym zakresie.

Nasi agenci poświęcą każdemu klientowi maksimum swojej wiedzy i umiejętności, by był zadowolony z naszej pracy. Młoda i kreatywna kadra naszych pracowników wychodzi naprzeciw nawet najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez klienta. Z nami masz pewność, że znajdziesz swoje wymarzone miejsce na Ziemi.

 

Zapraszamy do współpracy:
Białystok
ul. Legionowa 14/16 lokal 10  

  +48 602 441 435   (085) 688 30 88
 


Adres

FAX Kontakt Godziny otwarcia
15-099 Białystok, woj. podlaskie
ul. Legionowa 14/16 lokal 10

biuro@bgn.nieruchomosci.pl
tgrzegorek@bgn.nieruchomosci.pl
dlipinska@bgn.nieruchomosci.pl


Pon.-Piątek: od 8.30 do 17.00
Sobota: do uzgodnienia