Działka - Sprzedaż
Oferta nr 6649
Białystok / Dziesięciny II 590 000 zł
(765 zł/m²)

nr oferty: 6649
rodzaj: inwestycyjna
pow. działki: 771,0 m²
 


Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa znajdująca się na Os. Dziesięciny u zbiegu ulic : Hallera / Gajowej / Porzeczkowej.
Grunt znajduje się w pierwszej linii zabudowy co sprawia że rzeczona nieruchomość jest doskonale widoczna z otaczających ulic. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych o łącznej powierzchni : 771 m2.
Na dzień dzisiejszy zostały złożone warunki zabudowy na budynek 3 kondygnacyjny o pow. całkowitej 600 m2. Budynek o charakterze usługowo-handlowym. Wszystkie kondygnacje wewnątrz będą posiadały wysokość 3m co sprawia iż nadawać się będą pod działalności tak jak : medyczne oświatowe biurowe gastronomiczne oraz inne z zakresu działalności nie uciążliwych Z racji położenia nieruchomości oraz zapotrzebowania w różne usługi w tym rejonie przewiduje się również takie działalności jak : sklep spożywczy / lokal gastronomiczny ( parter ) usługi kosmetyczne / medyczne itp. ( I II P ) Do opisanej wyżej powierzchni użytkowej budynku są przewidziane miejsca parkingowe odpowiadające normom komunikacyjnym. Bezproblemowo będzie można pozostawić auta osób pracujących w budynku jak i klientów.
Do Państwa dyspozycji w pakiecie oferty tej nieruchomości dołączamy : warunki przyłączeniowe gazu warunki przyłączeniowe prądu ( wraz ze wskazaniem zapotrzebowania kW ) warunki przyłączeniowe wody i kanalizacji.
Dodatkowo przedstawiamy przykładową wizualizację, która przedstawia budynek w otoczeniu starych budynków, z tak zwanej wielkiej płyty, która kiedyś była esencją budownictwa mieszkaniowego. Nowy budynek ma być pokazem nowości w kontekście obecnych budynków , dając efekt zmiany obecnej przestrzeni.
  +48 602 441 435   (085) 688 30 88
 


Adres

FAX Kontakt Godziny otwarcia
15-063 Białystok, woj. podlaskie
ul. Warszawska 14 lokal 2B

biuro@bgn.nieruchomosci.pl
tgrzegorek@bgn.nieruchomosci.pl
dlipinska@bgn.nieruchomosci.pl


Pon.-Piątek: od 8.30 do 17.00
Sobota: do uzgodnienia