zamknij
drukuj
Dom - Sprzedaż
Oferta nr 7567
Knyszyn / Knyszyn
698 000 zł
(5 817 zł/m²)
nr oferty:
7567
pow. użytkowa:
120,0 m²
pow. działki:
821,0 m²
wymiary:
12 x 75
rozpoczęcie budowy:
2025
liczba pomieszczen:
5
ogrzewanie:
pompa ciepła
okna:
PCV 3 szyby, ciepły montaż
kuchnia:
aneks kuchenny - połączony z salonem
Kalkulator oblicza ogólne koszty nie uwzględniając indywidualnych sytuacji.
Kalkulator nie uwzględnia w kalkulacji zakupu mieszkań i nieruchomości posiadających cenę z VAT.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą i mieszkanie notarialne
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe
Pozostałe nieruchomości
Cena nieruchomości:
Podatek od czynności cywilnoprawnych:
13960,00
Taksa (opłata) notarialna:
3562,00
VAT od taksy(opłaty) notarialnej:
819,26
Opłata sądowa:
200,00
Wniosek o wpis do księgi wieczystej:
246,00
Prowizja agencji nieruchom.(%):
%
17450,00
VAT od prowizji:
4013,50
Suma opłat:
40250,76
Do zapłaty:
738250,76
Kalkulator jest orientacyjnym wyliczeniem kosztów. Szczegółowe wyliczenia dokonuje biuro nieruchomości
Na sprzedaż dom w stanie developerskim, do własnej aranżacji - wykończenia.
Powierzchnia użytkowa 120m2 działka 821m2
PIĘTRO:
- 3 sypialnie
- łazienka z wc
Ogrzewanie podłogowe pompą ciepła Hisense
- panele fotowoltaiczne o mocy 10KW
- magazyn energii 15KW
Zapraszam do zapoznania się z ofertą na żywo.